9 kwietnia 2019
Gra o karierę w BKS

„Gra o karierę – Biura Karier dla Ciebie” to ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP. Tegoroczna edycja rozpoczęła się w poniedziałek, 8 kwietnia i potrwa do piątku, 12 kwietnia. W ramach tego wydarzenia, również na Politechnice Śląskiej będą odbywały się m.in. warsztaty i konsultacje z ekspertami od zatrudnienia.

Celem projektu jest promocja działalności Biur Karier na uczelniach wyższych w całej Polsce, zacieśnienie współpracy między Biurami Karier i utrwalenie ich pozytywnego wizerunku zarówno w środowisku zewnętrznym jak i uniwersyteckim. W ramach projektu, Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem „Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie” specjalnie dla studentów z całego kraju.

W ramach wydarzenia w Politechnice Śląskiej zaplanowano 4 aktywności. Więcej informacji tutaj

Zachęcamy do udziału!

Wiadomość utworzona: 9 kwietnia 2019 13:10, autor: Anna Mrowiec