3 kwietnia 2019
Przedłużono nabór do Legii Akademickiej

Decyzją Ministerstwa Obrony Narodowej przedłużono nabór do projektu Legia Akademicka. Chętni, chcący odbyć szkolenie z zakresu obrony narodowej i cyberbezpieczeństwa, mogą składać wnioski w Dziale Spraw Studenckich i Kształcenia do 12 kwietnia br. W programie szkolenia znalazły się część teoretyczna oraz część praktyczna, podczas której za każdy dzień służby uczestnicy otrzymują wynagrodzenie.

Wniosek do pobrania tutaj, wypełnij i zgłoś się już dziś.

Pierwsze zajęcia w ramach części teoretycznej odbędą się w najbliższy czwartek, 4 kwietnia od godziny 16.00 w salach 492 i 495 budynku Wydziału Górnictwa i Geologii.

Wiadomość utworzona: 3 kwietnia 2019 09:17, autor: Anna Mrowiec