28 marca 2019
Konferencja "Dzień Innowatora"

Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Zabrzu organizuje konferencję „Dzień Innowatora”, która odbędzie się 4 kwietnia w siedzibie wydziału przy ul. Roosevelta 26. Konferencja jest okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy studentami, przedsiębiorcami i pracownikami naukowymi w zakresie tworzenia, rozwijania i  komercjalizacji innowacyjnych rozwiązań oraz możliwości wsparcia młodych innowatorów, wynalazców.

Na uczestników czekają liczne atrakcje w postaci naukowych pokojów zagadek, ciekawych prelekcji, stoisk wystawowych oraz praktycznych warsztatów, podczas których będzie można dowiedzieć się, jak wykorzystywać techniki kreatywnego myślenia dla innowacyjnych rozwiązań i jak myśleć projektowo, jak poprzez myślenie wizualne ułatwiać procesy prototypowania i projektowania nowych rozwiązań, jak zastosować urządzenia Internetu rzeczy do realizacji robota sterowalnego poprzez wifi, jak uruchomić projekt IT – Tworzenie pierwszej aplikacji mobilnej.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w Konferencji zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej konferencji "Dzień Innowatora 2019", na której znajdują się formularze rejestracyjne.

Udział w konferencji wymaga rejestracji.

Wiadomość utworzona: 28 marca 2019 13:21, autor: Anna Mrowiec