27 marca 2019
Promocyjne bilety na mecz Polska-Niemcy

Arena Gliwice zaprasza do skorzystania z oferty promocyjnej i zakupu biletów oraz Pakietów Premium na mecz Polska – Niemcy w piłce ręcznej, który odbędzie się 10 kwietnia 2019 r. o godz. 18:00 w Arenie Gliwice w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2020.

Wszyscy pracownicy, doktoranci oraz studenci Politechniki Śląskiej mają możliwość skorzystania z oferty 20% zniżki na bilety kategorii 1, 2 i 3, obowiązującej do 31 marca 2019 r.

Po meczu Polska – Niemcy odbędzie się mecz Handball Legends vs Politechnika Śląska, mający charakter charytatywny.

Szczegóły znajdują się tutaj. Osoby zainteresowane kupnem biletów w promocyjnej cenie proszone są o przesłanie informacji na adres: rds@polsl.pl

Wiadomość utworzona: 27 marca 2019 09:12, autor: Anna Mrowiec