20 marca 2019
Dyżur prawnika Państwowej Inspekcji Pracy na Politechnice Śląskiej

Biuro Karier Studenckich zaprasza studentów, absolwentów i pracowników Politechniki Śląskiej do udziału w indywidualnych konsultacjach z prawnikiem Państwowej Inspekcji Pracy, podczas których będą udzielane porady w zakresie prawa pracy, rodzajów umów oraz przepisów BHP w miejscu pracy. Prawnik będzie dyżurował w środę, 20 marca, w godz. 14:00-17:00 w siedzibie Biura Karier Studenckich w Gliwicach przy ul. Konarskiego 20, pok. 106.

Zgłoszenia zainteresowanych przyjmowane są pod adresem kariera@polsl.pl

Organizatorzy proszą o podanie preferowanej godziny spotkania.

Wiadomość utworzona: 20 marca 2019 11:47, autor: Anna Mrowiec