20 marca 2019
Jutro Forum Pracodawców AEI 2019

Kolejne spotkanie pracowników i studentów Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej  z pracodawcami, w ramach organizowanego już po raz ósmy wydarzenia Forum Pracodawców 2019 odbędzie się w czwartek, 21 marca, na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki przy ul. Akademickiej 16 w Gliwicach.

W ramach wydarzenia pracodawcy zaprezentują studentom oferty obejmujące staże i praktyki, przedstawią warunki umożliwiające realizację prac dyplomowych oraz indywidualny rozwój personalny.

Wydarzenie ma formę targów pracy dla studentów oraz  spotkania panelowego, przeznaczonego dla środowiska akademickiego oraz biznesowego.

Panel Dyskusyjny obejmuje 4 sesje tematyczne:

Blok tematyczny 1
IOT-OPEN.EU Innovative Open Education on IoT: improving higher education for European Digital global competitiveness

Blok tematyczny 2
Politechnika Śląska jako Centrum Nowoczesnego Kształcenia opartego o badania
i innowacje Project Based Learning (PBL)

Blok tematyczny 3
Laboratorium kompetencji odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy
i społeczeństwa

Blok tematyczny 4
Student przedsiębiorczy – „perła” dla pracodawców?”

Harmonogram:
09:00 – 15:00 - prezentacje pracodawców na przygotowanych stanowiskach
12:00 – 14:00 - panel dyskusyjny

Więcej informacji można znaleźć tutaj

Wiadomość utworzona: 20 marca 2019 07:25, autor: Anna Mrowiec
Ostatnia modyfikacja: 20 marca 2019 07:26, wykonana przez: Anna Mrowiec