11 marca 2019
Zmarła prof. dr hab. Izabella Hyla

Z żalem zawiadamiamy, że 8 marca 2019 r., po ciężkiej chorobie, w wieku 87 lat zmarła prof. dr hab. Izabella Hyla, wieloletni pracownik Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii.

W latach 1990-2001 była kierownikiem Zakładu Kompozytów na tym wydziale, członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Materiałów Kompozytowych, członkiem Sekcji w Komitecie Nauki o Materiałach PAN.

Pogrzeb prof. dr hab. Izabelli Hyli odbędzie się w środę, 13 marca, o godzinie 13.00 w kaplicy na cmentarzu w katowickiej dzielnicy Bogucice.

Wiadomość utworzona: 11 marca 2019 12:08, autor: Anna Mrowiec