6 marca 2019
Jest już dostępny najnowszy projekt statutu uczelni
W Monitorze Prawnym Politechniki Śląskiej jest już dostępny projekt statutu uczelni nr 2 z dnia 5 marca 2019 r.

Projekt dostępny jest tutaj

Jednocześnie przypominamy, że dziś o godz. 15.00 odbędzie się otwarte spotkanie władz rektorskich ze wspólnotą akademicką naszej uczelni w sprawie przedstawienia i przedyskutowania koncepcji nowego statutu uczelni. Odbędzie się ono w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej, w auli A.

Zaproszenie rektora Politechniki Śląskiej jest dostępne tutaj

Wiadomość utworzona: 6 marca 2019 07:30, autor: Anna Mrowiec