2 marca 2019
Zmarł student Wydziału Inżynierii Biomedycznej

Z głębokim żalem informujemy, że zmarł Patryk Wanat, student Wydziału Inżynierii Biomedycznej.

Patryk Wanat był przewodniczącym Samorządu Studenckiego Wydziału Inżynierii Biomedycznej w latach 2016-2018. Dał się poznać jako bardzo dobry organizator, zaangażowany w życie studenckie Politechniki Śląskiej. Organizował m.in. bale Wydziału Inżynierii Biomedycznej oraz współorganizował StudentFest w Zabrzu.

Władze Politechniki Śląskiej oraz społeczność akademicka uczelni pragną wyrazić ogromny żal z powodu tragicznej śmierci Partyka Wanata.

Rodzinie oraz bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Wiadomość utworzona: 2 marca 2019 16:32, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 2 marca 2019 16:34, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio