1 marca 2019
Trzecia edycja Konferencji EDUAL - Studia dualne odpowiedzią na potrzeby Przemysłu 4.0

III Konferencja EDUAL - Studia dualne odpowiedzią na potrzeby Przemysłu 4.0,współorganizowana przez Politechnikę Śląską i Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 4 marca, w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Udział w wydarzeniu potwierdził wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin, który objął konferencję patronatem. Konferencja będzie połączona z Inżynierskimi Targami Pracy i Przedsiębiorczości.

Obecna edycja ma wymiar szczególny, ponieważ odbywa się na początku realizacji dużego programu ogłoszonego po raz pierwszy przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, poświęconego kształceniu dualnemu. Konferencja będzie okazją do wymiany doświadczeń i pomysłów dotyczących kształcenia dualnego.

Szczegółowe informacje oraz program konferencji znajdują się tutaj

Wiadomość utworzona: 1 marca 2019 06:56, autor: Anna Mrowiec