25 lutego 2019
Otwarte spotkanie w sprawie nowego statutu uczelni
Rektor Politechniki Śląskiej prof. Arkadiusz Mężyk serdecznie zaprasza na otwarte spotkanie władz rektorskich ze wspólnotą akademicką naszej uczelni w sprawie przedstawienia i przedyskutowania koncepcji nowego statutu uczelni.

Spotkanie odbędzie się 6 marca o godz. 15:00 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej, w auli A.

Zaproszenie rektora Politechniki Śląskiej jest dostępne tutaj.

Wiadomość utworzona: 25 lutego 2019 10:59, autor: Anna Mrowiec