22 lutego 2019
Wykład gościnny profesora ze Stanford University

W najbliższy poniedziałek, 25 lutego, w auli CITT przy ul. Banacha 7 odbędzie się wykład gościnny pt. „Smart and Adaptive Cities: A framework for economic competitiveness and environmental sustainability”. Wykład poprowadzi profesor Michael Lepech – Associate Director of the Center for Sustainable Development and Global Competitiveness (SDGC) ze Stanford University w USA. Wykład rozpocznie się o godz. 14.00.

Krótki opis sylwetki profesora można znaleźć tutaj.

Wiadomość utworzona: 22 lutego 2019 09:23, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 22 lutego 2019 09:25, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio