15 lutego 2019
Już jest spot podsumowujący 3. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE

Rzesze zwiedzających, ponad 200 stanowisk, mnóstwo pokazów i eksperymentów, ponad 60 gości specjalnych, w tym astronautka NASA Nicole Stott i laureat Nagrody Nobla z fizyki Johannes Georg Bednorz – tak było podczas 3. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE, który odbywał się w dniach 12-14 stycznia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Spot podsumowujący festiwal nauki można zobaczyć, klikając tutaj.

Liderem 3. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE był Uniwersytet Śląski w Katowicach, Miastem gospodarzem były Katowice, a współgospodarzem Górnośląsko-Zagłębiowska  Metropolia. Współorganizatorami wydarzenia byli: Politechnika Śląska, Śląski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. J. Długosza w Częstochowie, Akademia Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicach oraz Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach. Partnerem instytucjonalnym festiwalu był Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Głównym partnerem technologicznym był Concept Music Art Sp. z o.o. Sponsorami strategicznymi przedsięwzięcia byli PGNiG i PKO Bank Polski. Sponsorami byli również: Fujitsu Technology Solutions, Grupa Mokate, JAS-FBG S.A., partnerami Danone Sp. z o.o., Biuro Podróży Altamira S.C.,  Bank Pekao SA. oraz Koleje Śląskie Sp. z.o.o., a partnerem wspierającym – Katowickie Wodociągi SA.

Wiadomość utworzona: 15 lutego 2019 07:30, autor: Anna Mrowiec
Ostatnia modyfikacja: 15 lutego 2019 07:33, wykonana przez: Anna Mrowiec