13 lutego 2019
Zaproszenie do udziału w projekcie SYNERGIA

W latach 2019-2020 na Politechnice Śląskiej będzie realizowany projekt SYNERGIA – Spotęgowanie bazY poteNcjału badawczego poprzez nawiązaniE kluczowych międzynarodowych paRtnerstw z wiodącymi uniwersytetami, by osiąGnąć poziom wysokIej kompetencji i doskonałości nAukowej. Finansowany jest przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej. W ramach projektu możliwe będzie odbycie staży w jednej z 10 uczelni w Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Japonii, Danii, Szwecji, Portugalii, Włoszech i Austrii.

18 lutego w Auli Biotechnologii (Pawilon III tzw. „Nowej Chemii”, ul. Krzywoustego 8) o godzinie 12:30 odbędzie się spotkanie z liderami z instytucji partnerskich, podczas którego nastąpi m.in. przedstawienie przedsięwzięcia projektu SYNERGIA i nakreślenie możliwości badawczych dla zainteresowanych kandydatów.

Zamiar udziału można zgłaszać przez formularz, liczba miejsc ograniczona

Regulamin projektu zamieszczony jest na Platformie Zdalnej Edukacji w aktualnościach kursu SYNERGIA

Wiadomość utworzona: 13 lutego 2019 07:49, autor: Anna Mrowiec