30 stycznia 2019
Rekrutacja na kierunek nanotechnologia

Politechnika Śląska uruchamia studia II stopnia o profilu ogólnoakademickim na interdyscyplinarnym kierunku nanotechnologia realizowanym przez siedem Wydziałów Politechniki Śląskiej: Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki, Wydział Chemiczny, Wydział Elektryczny, Instytut Fizyki, Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii, Wydział Mechaniczny Technologiczny i Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki.

Rekrutacja na kierunek prowadzona jest na Wydziale Mechanicznym Technologicznym

Więcej informacji można znaleźć tutaj

Wiadomość utworzona: 30 stycznia 2019 07:32, autor: Anna Mrowiec
Ostatnia modyfikacja: 30 stycznia 2019 07:33, wykonana przez: Anna Mrowiec