21 stycznia 2019
Gliwicka fabryka Opla szuka stażystów

Ruszyła rekrutacja stażystów do gliwickiej fabryki Opla, z którą Politechnika Śląska współpracuje od lat. Staż skierowany jest do studentów ostatniego roku studiów I i II stopnia oraz absolwentów do 6 miesięcy po obronie. Staże rozpoczną się 1 lutego i będą trwać do 19 lipca 2019.

Stażyści są zatrudnieni na podstawie umowy o świadczenie usług, stawka wynosi 17 zł brutto za godz. Uczestnik programu realizuje wybrany projekt pod nadzorem doświadczonego opiekuna. Wymagana jest dyspozycyjność minimum 30 godzin tygodniowo. Dwukrotnie w czasie trwania stażu uczestnik prezentuje w języku angielskim wyniki swojej pracy przed dyrekcją zakładu.

Rozmowy kwalifikacyjne będą się odbywać w zakładzie Opla od 21 do 31 stycznia. Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj, a następnie wysłanie CV z informacją o numerze wybranego projektu na adres kariera@polsl.pl.

Lista projektów dostępna jest tutaj

Dodatkowych informacji udziela Biuro Karier Studenckich

Szczegóły można znaleźć tutaj