15 stycznia 2019
Zmarła dr Grażyna Kozłowska

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 10 stycznia 2019 r. w wieku 76 lat zmarła dr Grażyna Kozłowska, emerytowany pracownik Instytutu Matematyki Politechniki Śląskiej, ceniony i zasłużony nauczyciel akademicki, specjalistka w dziedzinie analizy matematycznej i jej zastosowań.

Była długoletnim prezesem Gliwickiego Koła Oddziału Górnośląskiego Polskiego Towarzystwa Matematycznego.
Za swoją pracę została odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej, Złotym Krzyżem Zasługi i odznaką „Zasłużony dla Politechniki Śląskiej”.
- Pozostanie w naszej pamięci jako człowiek życzliwy, niezwykle pracowity, wspaniały nauczyciel i wychowawca głęboko zaangażowany w sprawy społeczności akademickiej - mówią pracownicy Wydziału Matematyki Stosowanej.

Msza Święta Żałobna odprawiona zostanie w kaplicy Mater Dolorosa przy ul. Piekarskiej w Bytomiu dnia 14.01.2019 r. o godz. 11.00. (modlitwy w intencji Zmarłej godz. 10.00) po której nastąpią uroczystości pogrzebowe na cmentarzu parafialnym przy ulicy Powstańców Śląskich w Bytomiu.

Wiadomość utworzona: 15 stycznia 2019 07:18, autor: Anna Mrowiec
Ostatnia modyfikacja: 15 stycznia 2019 07:18, wykonana przez: Anna Mrowiec