14 stycznia 2019
Bezpłatna prezentacja i szkolenie z nowej bazy ProQuest Central oraz ProQuest Dissertations and Thesis Abstracts & Indexes

Biblioteka Główna Politechniki Śląskiej zaprasza na bezpłatne szkolenie z nowej w 2019 roku bazy ProQuest Central oraz ProQuest Dissertations and Thesis Abstracts & Indexes. Prezentacja i szkolenie odbędą się w środę, 23 stycznia, w sali nr 210 (dawna Czytelnia Abstraktów i Prac Doktorskich), II piętro, o godz. 12:30 i będzie prowadzone w języku polskim.

ProQuest Central oraz ProQuest Dissertations and Thesis Abstracts & Indexes to wielodziedzinowa baza, która obejmuje takie dziedziny, jak: nauki techniczne i ścisłe, nauki społeczne, biznes, edukację i inne. Baza umożliwia dostęp do ponad 25 900 czasopism naukowych, z czego ponad 20 000 pełnotekstowych, publikacji branżowych, magazynów, gazet, raportów, filmów i książek oraz rozpraw doktorskich.

Dostęp możliwy jest ze wszystkich komputerów w sieci uczelnianej lub z komputerów domowych poprzez serwer Proxy. Informacje, jak uzyskać zdalny dostęp do zasobów elektronicznych Biblioteki Głównej przez serwer Proxy, można znaleźć tutaj.

Wiadomość utworzona: 14 stycznia 2019 07:17, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 14 stycznia 2019 07:18, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio