3 stycznia 2019
Dyżur prawnika Państwowej Inspekcji Pracy

Na Politechnice Śląskiej w środę, 9 stycznia, odbędą się indywidualne konsultacje z prawnikiem Państwowej Inspekcji Pracy, podczas których będą udzielane porady w zakresie prawa pracy, rodzajów umów oraz przepisów BHP w miejscu pracy. Mogą z nich skorzystać studenci, absolwenci oraz pracownicy Politechniki.

Prawnik będzie dyżurował w środę w godz. 14:00 – 17:00 w siedzibie Biura Karier Studenckich w Gliwicach przy ul. Konarskiego 20 w pokoju 106.

Zgłoszenia zainteresowanych przyjmowane są pod adresem kariera@polsl.pl. Organizatorzy proszą o podanie preferowanej godziny spotkania.

Wiadomość utworzona: 3 stycznia 2019 07:23, autor: Anna Mrowiec
Ostatnia modyfikacja: 3 stycznia 2019 08:13, wykonana przez: Anna Mrowiec