18 grudnia 2018
Sesja kreatywna w Biurze Karier Studenckich

Biuro Karier Studenckich organizuje "Friendly Competition" - warsztaty, podczas których – w toku przyjaznej rywalizacji – uczestnicy wspólnie wypracują rozwiązanie problemu postawionego przez trenera, a przy tym poćwiczą pracę w zespole, umiejętności organizacyjne i komunikowania się. Odbędą się one w środę, 19 grudnia, w godz. 9.00 - 12.00 w Biurze Karier Studenckich przy ul. Konarskiego 20 w pokoju 106.

W warsztatach mogą wziąć udział studenci i absolwenci Politechniki Śląskiej. Zapisy pod adresem kariera@polsl.pl

Wiadomość utworzona: 18 grudnia 2018 13:13, autor: Anna Mrowiec