14 grudnia 2018
Sukces pracowników Politechniki Śląskiej

Pracownicy Politechniki Śląskiej, dr hab. Anna Szewczenko, dr hab. Michał Niezabitowski oraz dr hab. Witold Walke, zostali laureatami prestiżowych nagród przyznawanych przez Wydział IV Nauk Technicznych Polskiej Akademii Nauk za wybitne osiągnięcia naukowe. Wręczono je w czwartek, 13 grudnia, podczas uroczystości w Sali Lustrzanej Pałacu Staszica w Warszawie.

Dr hab. inż. arch. Anna Szewczenko pracuje na Wydziale Architektury, dr hab. inż. Michał Niezabitowski na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki, a dr hab. inż. Witold Walke, prof. PŚ - na Wydziale Inżynierii Biomedycznej.

Nagrody wręczył dziekan Wydziału IV Nauk Technicznych PAN prof. Antoni Rogalski. Wśród zaproszonych gości ze świata nauki, przemysłu oraz otoczenia społeczno-gospodarczego, byli m.in. dr hab. Sebastian Skuza, podsekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz prezes PAN prof. Jerzy Duszyński. Kapituła konkursu nagrodziła łącznie sześciu laureatów.

Serdecznie gratulujemy naszym pracownikom!

Wiadomość utworzona: 14 grudnia 2018 09:52, autor: Anna Mrowiec
Ostatnia modyfikacja: 14 grudnia 2018 09:53, wykonana przez: Anna Mrowiec