10 grudnia 2018
Konkurs Student-Wynalazca

Trwa nabór do IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca, który organizuje Politechnika Świętokrzyska. Konkurs jest skierowany do studentów, doktorantów oraz absolwentów, którzy w trakcie studiów zostali twórcami lub współtwórcami wynalazku lub wzoru użytkowego bądź przemysłowego chronionego prawem wyłącznym lub zgłoszonego do ochrony w Urzędzie Patentowym RP lub odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą.

Organizatorzy czekają również na zgłoszenia wynikające ze współpracy międzynarodowej, w której współtwórcami są studenci zagranicznych uczelni.

Laureaci konkursu zyskają możliwość zaprezentowania swoich rozwiązań na 47. Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie w dniach 10-14.04.2019 r. oraz podczas Międzynarodowej Warszawskiej Wystawy Wynalazków IWIS 2019.

Nabór zgłoszeń do konkursu trwa do 25 stycznia 2019 r.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć tutaj.

Wiadomość utworzona: 10 grudnia 2018 09:50, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 10 grudnia 2018 09:51, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio