3 grudnia 2018
Pozytywne akredytacje amerykańskich agencji edukacyjnych dla pracy doktorskiej obronionej na Politechnice Śląskiej

Praca doktorska studentki Wydziału Organizacji i Zarządzania Michalene Grebski pt. „A comparative analysis of the organization and management of business incubator centers in the USA and Poland”, napisana pod kierunkiem prof. Radosława Wolniaka we współpracy z dr inż. Bożeną Skotnicką-Zasadzień uzyskała dwie pozytywne akredytacje w Stanach Zjednoczonych. Dzięki nim stopień doktora nadany Michalene Grebski na Politechnice Śląskiej został uznany za równorzędny ze stopniem doktora nadawanym przez amerykańskie uniwersytety.

Akredytacje zostały wystawione przez Jesef Silny § Associates, Inc. International Education Consultants w Miami oraz World Education Services.

Michalene Grebski jest Amerykanką polskiego pochodzenia mieszkającą w stanie Pennsylvania w USA. Ukończyła studia pierwszego stopnia na The Pennsylvania State University oraz studia magisterskie na Rosemont College. Obecnie pracuje na stanowisku wykładowcy w Northampton Community College. Jej zainteresowania naukowe dotyczą innowacyjności i kreatywności jako narzędzi promowania edukacji i ekonomicznego rozwoju.

Uzyskane akredytacje i współpraca z dr Michalene Grebski to wielki sukces Wydziału, który stwarza nowe możliwości w zakresie internacjonalizacji działalności edukacyjnej i naukowo-badawczej.

Wiadomość utworzona: 3 grudnia 2018 07:34, autor: Anna Mrowiec
Ostatnia modyfikacja: 3 grudnia 2018 07:35, wykonana przez: Anna Mrowiec