29 listopada 2018
MESco – nowy partner biznesowy Politechniki Śląskiej

Przedsiębiorstwo MESco sp. z o.o. podpisało z Politechniką Śląską porozumienie w celu nawiązania współpracy naukowo-technicznej. MESco z siedzibą w Tarnowskich Górach to biuro inżynierskie i oficjalny przedstawiciel oprogramowania ANSYS w Polsce.

W porozumieniu wyrażono intencje długofalowej współpracy w zakresie m.in. wsparcia przy realizacji projektów badawczo-rozwojowych, wsparcia zespołów studenckich realizujących projekty z wykorzystaniem narzędzi do analiz numerycznych, promocji wykorzystywanego oprogramowania do analiz numerycznych na łamach czasopism naukowych i prezentacjach, a także wymiany informacji naukowo-technicznej z zakresu prowadzonych wspólnie badań.

Przedsiębiorstwo MESco ze swojej strony oferuje także możliwość korzystania z oprogramowania ANSYS wraz z materiałami promocyjno-informacyjnymi oraz przeprowadzanie po preferencyjnych cenach szkoleń dla studentów i pracowników naukowych.

Politechnika Śląska w porozumieniu wyraża intencje m.in. promowania darmowej licencji ANSYS Student i upowszechniania wiedzy na temat oferowanego przez MESco oprogramowania.

MESCO Sp. z o.o. - logo biura inżynierskiego i oficjalnego przedstawiciela ANSYS w Polsce Oprogramowanie ANSYS - logo
ANSYS - Politechnika Śląska - logo partnerstwa

Wiadomość utworzona: 29 listopada 2018 11:34, autor: Anna Mrowiec