27 listopada 2018
Dyżur prawnika Państwowej Inspekcji Pracy na Politechnice Śląskiej

Na Politechnice Śląskiej w środę, 28 listopada, odbędą się indywidualne konsultacje z prawnikiem Państwowej Inspekcji Pracy, podczas których będą udzielane porady w zakresie prawa pracy, rodzajów umów oraz przepisów BHP w miejscu pracy. Mogą z nich skorzystać studenci, absolwenci oraz pracownicy Politechniki.
Prawnik będzie dyżurował w środę w godz. 13:00 – 17:00 w siedzibie Biura Karier Studenckich w Gliwicach przy ul. Konarskiego 20, pok. 106.

Zgłoszenia zainteresowanych przyjmowane są pod adresem: kariera@polsl.pl. Organizatorzy proszą o podanie preferowanej godziny spotkania.

Wiadomość utworzona: 27 listopada 2018 09:40, autor: Anna Mrowiec
Ostatnia modyfikacja: 27 listopada 2018 09:41, wykonana przez: Anna Mrowiec