19 listopada 2018
Światowy Dzień Przedsiębiorczości Kobiet już dziś

W związku z obchodami Światowego Dnia Przedsiębiorczości Kobiet Biuro Karier Studenckich  oraz Centrum Innowacji i Transferu Technologii składają życzenia  powodzenia i dalszego rozwoju w świecie biznesu wszystkim przedsiębiorczym Paniom. Jednocześnie zapraszają do konsultacji  pomysłów biznesowych i CV podczas pikniku „Politechnika Śląska dla Niepodległej”.

BKS oraz CITT zapraszają Panie do konkursu „Pomysł na pomysł”, czyli zgłaszania swoich pomysłów biznesowych przy stanowiskach obu jednostek. Panie z najlepszymi pomysłami zostaną zaproszone do aplikacji w konkursie „Mój Pomysł na Biznes”.

Światowy Dzień Przedsiębiorczości Kobiet, czyli Women’s Entrepreneurship Day (WED), to jedna z największych na świecie inicjatyw na rzecz promocji przedsiębiorczości i rozwoju finansowego kobiet.  Światowy Dzień Przedsiębiorczości Kobiet to ruch społeczny ukierunkowany na wzmacnianie kluczowych umiejętności przywódczych czy liderskich pośród kobiet na całym świecie, w oparciu o współpracę międzynarodową.

Wiadomość utworzona: 19 listopada 2018 09:45, autor: Katarzyna Wojtachnio