9 listopada 2018
Koło Biotechnologów z nagrodą KoKoN

Studenckie Koło Naukowe Biotechnologów przy Centrum Biotechnologii Politechniki Śląskiej otrzymało nagrodę w Konkursie Kół Naukowych KoKoN za projekt „Śląskie Dni Biotechnologii. Bakcyl” w kategorii konferencja. Nagrodę wręczono podczas uroczystej gali finałowej KoKoN 2018, która odbyła się w sobotę, 27 października, w Warszawie, w ramach Forum Uczelni Technicznych.

Śląskie Dni Biotechnologii Bakcyl odbywały się od 7 do 9 czerwca. Na uczestników czekało wiele atrakcji, m.in. wykłady, laboratoria, mecz siatkówki czy konkurs dla studentów biotechnologii.

Ogólnopolski konkurs KoKoN skierowany jest do studentów uczelni technicznych działających w kołach naukowych. Ma zachęcać studentów do aktywności naukowej i społecznej oraz służyć integracji środowiska studenckiego i budowaniu dialogu pomiędzy uczelniami technicznymi w Polsce i firmami zewnętrznymi. Nagrody zostały przyznane w sześciu kategoriach: projekt inżynierski; konferencja; badania naukowe; innowacja i nowe technologie; IT oraz nagroda internautów.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!

Foto: od lewej Katarzyna Mrowiec (koordynator ds. kół naukowych w roku akademickim 2017/18), Robert Piecyk (przewodniczący SKNB), Dawid Franke (koordynator ds. kół naukowych w roku akademickim 2018/19).

Wiadomość utworzona: 9 listopada 2018 10:56, autor: Anna Mrowiec