23 października 2018
Politechnika rozpoczyna współpracę z Erbil Polytechnic University z Iraku

Politechnika Śląska zawarła nowe porozumienie o współpracy z Erbil Polytechnic University z Iraku. Spotkanie odbyło się 19 października w rektoracie naszej uczelni. Sygnatariuszem porozumienia ze strony Politechniki był prorektor ds. nauki i rozwoju prof. Marek Pawełczyk, a ze strony uczelni irackiej – prorektor ds. nauki dr Nageb Toma Rassam.

Dr Nageb Toma Rassam spędził dwa dni na naszej uczelni, odwiedzając Wydział Elektryczny, Budownictwa, Automatyki, Elektroniki i Informatyki, Mechaniczny Technologiczny i Inżynierii Biomedycznej.

– Bardzo cieszymy się, że możemy wymieniać doświadczenia i mamy nadzieję na owocną współpracę w przyszłości – powiedział prof. Marek Pawełczyk.

Wiadomość utworzona: 23 października 2018 14:39, autor: Anna Mrowiec
Ostatnia modyfikacja: 23 października 2018 14:44, wykonana przez: Anna Mrowiec