22 października 2018
Erasmus+ Staff Training Week na Politechnice

34 pracowników uczelni z całego świata przyjechało na Politechnikę Śląską, aby wziąć udział w „Erasmus+ Staff Training Week”. Wydarzenie, które rozpoczęło się w poniedziałek, 22 października i potrwa do końca tygodnia, zostało zorganizowane przez Dział Współpracy z Zagranicą w ramach realizacji projektu Erasmus+ KA107.

W „Erasmus+ Staff Training Week" biorą udział przedstawiciele m.in. takich uczelni jak: University of Mostar (Bosnia i Herzegovina), University of Sao Paolo (Brazil), Hanyang University (Korea), Ningbo University (China) i wielu innych.

Dla uczestników „Staff Weeku”, oprócz spotkań i wykładów związanych z Projektem Erasmus+ KA107, zaplanowano także szereg wydarzeń towarzyszących, m.in. kurs języka polskiego czy wycieczkę do kopalni Guido w Zabrzu.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli również okazję zakosztować przysmaków z całego świata, przygotowanych przez naszych zagranicznych gości.

Wiadomość utworzona: 22 października 2018 12:20, autor: Anna Mrowiec
Ostatnia modyfikacja: 22 października 2018 12:39, wykonana przez: Anna Mrowiec