13 października 2018
Otwarte spotkanie w sprawie ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
Rektor Politechniki Śląskiej prof. Arkadiusz Mężyk serdecznie zaprasza na otwarte spotkanie władz rektorskich ze wspólnotą akademicką Politechniki Śląskiej w sprawie przedstawienia i przedyskutowania koncepcji przypisania dyscyplin naukowych i rozwiązań dotyczących wdrożenia ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

Spotkanie odbędzie się w środę, 24 października, o godz. 15:00 w auli A Centrum Edukacyjno-Kongresowego Politechniki Śląskiej.

Zaproszenie rektora Politechniki Śląskiej dostępne jest tutaj.

Wiadomość utworzona: 13 października 2018 17:53, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 13 października 2018 17:58, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio