8 października 2018
Zostań wolontariuszem Szczytu Klimatycznego COP24

Urząd Miasta Katowice zaprasza studentów i doktorantów Politechniki Śląskiej, którzy interesują się zagadnieniami dotyczącymi klimatu i ochrony środowiska, do dołączenia do grona wolontariuszy światowego forum dotyczącego polityki klimatycznej, które już w grudniu odbędzie się w Katowicach.

Dla osób zainteresowanych udziałem w wolontariacie w siedzibie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej przy ul. Banacha 7 w środę, 10 października, o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie informacyjne z Mileną Skupień-Lisgarten, koordynatorką wolontariatu COP24 Urzędu Miasta Katowice.

Osoby zainteresowane udziałem w wolontariacie podczas COP24 powinny wypełnić formularz rekrutacyjny dostępny tutaj, a następnie wziąć udział w rozmowie rekrutacyjnej. Termin i miejsce spotkania zostaną ustalone indywidualnie. Planowany termin rozstrzygnięcia rekrutacji to 15 października.

Koordynatorem współpracy pomiędzy Politechniką Śląską i Urzędem Miasta Katowice w ramach działań związanych ze Szczytem Klimatycznym jest Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości (AIP) Politechniki Śląskiej.

Szczyt Klimatyczny (COP24) odbędzie się w Katowicach w dniach od 2 do 14 grudnia 2018 roku. Do Katowic przybędzie 30 tysięcy gości z blisko 200 krajów, by obradować w celu wyznaczenia najważniejszych kierunków ochrony klimatu.

Źródło zdjęcia: United Nations Volunteers.

Wiadomość utworzona: 8 października 2018 10:02, autor: Anna Mrowiec
Ostatnia modyfikacja: 8 października 2018 11:05, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio