8 października 2018
Politechnika umożliwia zadawanie pytań dotyczących nowej ustawy
Informujemy, że 5 października została otwarta możliwość zadawania pytań i wyjaśniania wątpliwości dotyczących stosowania ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2018 r. poz. 1668).

Pytania można zadawać na stronie internetowej pod adresem: https://prawo.polsl.pl/Strony/Zapytania_do_ustawy_2_0.aspx,
dostępnym również jako link z zakładki „Nowa ustawa” na stronie prawo.polsl.pl.

Odpowiedzi wyłącznie na zapytania pochodzące z kont pocztowych w domenie @polsl.pl będą publikowane na tej stronie.

Wiadomość utworzona: 8 października 2018 07:56, autor: Katarzyna Wojtachnio