5 października 2018
Studencki październik i weekend za pół ceny w Muzeum Śląskim

Przez cały październik, za okazaniem legitymacji studenckiej, studenci będą mogli zwiedzać Muzeum Śląskie za symboliczną złotówkę, natomiast osoby niebędące studentami w najbliższy weekend (5-7 października) mogą skorzystać z akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.

W październiku, z okazji rozpoczęcia kolejnego roku akademickiego, wszyscy żacy będą mogli zwiedzać Muzeum Śląskie za symboliczną złotówkę. W zeszłym roku z oferty tej skorzystało ponad 1600 zwiedzających. Promocja obowiązuje w kasach za okazaniem legitymacji studenckiej.

Natomiast osoby niebędące studentami dzięki ogólnopolskiej kampanii promocyjnej Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej, organizowanej dwa razy w roku poza sezonem turystycznym, w dniach 5-7 października 2018 r. mogą kupić wszystkie bilety ze stałej oferty (z wyjątkiem abonamentu rocznego, biletu podarunkowego i biletu wspólnego).

Sprzedaż biletów w ramach weekendu za pół ceny już się rozpoczęła. Można je nabyć poprzez stronę internetową Muzeum Śląskiego oraz w kasach muzeum.

Muzeum Śląskie w Katowicach przy ul. T. Dobrowolskiego 1 jest czynne codziennie z wyjątkiem poniedziałków w godz. 10.00–20.00. Aktualna oferta październikowych wystaw i wydarzeń jest dostępna na stronie https://muzeumslaskie.pl/pl/.

Wiadomość utworzona: 5 października 2018 12:03, autor: Anna Mrowiec