25 września 2018
Politechnika Śląska zainauguruje nowy rok akademicki

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019 odbędzie się we wtorek, 2 października, o godz. 10.00 w auli A Centrum Edukacyjno-Kongresowego Politechniki Śląskiej.

Program uroczystości:
  • hymn państwowy
  • przemówienie inauguracyjne rektora Politechniki Śląskiej
  • immatrykulacja
  • wykład inauguracyjny dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju prof. Macieja Chorowskiego pt. „Od dotacji do instrumentów zwrotnych, czyli jak finansować innowacje”
  • wręczenie odznaczeń i nagród
  • wystąpienia gości
Msza święta w intencji studentów i pracowników Politechniki Śląskiej zostanie odprawiona w katedrze pw. św. ap. Piotra i Pawła przy ul. Jana Pawła II 5 w Gliwicach 2 października o godz. 18.00.

Wiadomość utworzona: 25 września 2018 16:04, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 25 września 2018 16:07, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio