25 września 2018
Dyżur prawnika Państwowej Inspekcji Pracy na Politechnice Śląskiej

Zapraszamy studentów, absolwentów i pracowników Politechniki Śląskiej do udziału w indywidualnych konsultacjach z prawnikiem Państwowej Inspekcji Pracy, podczas których będą udzielane indywidualne porady w zakresie prawa pracy, rodzajów umów oraz przepisów BHP w miejscu pracy.

Odbędą się one 26 września 2018 w godz. 13:30-17:00 w siedzibie Biura Karier Studenckich w Gliwicach, ul. Konarskiego 20, p.106.

Zgłoszenia zainteresowanych przyjmowane są pod adresem kariera@polsl.pl - prosimy o podanie preferowanej godziny spotkania.

Wiadomość utworzona: 25 września 2018 12:43, autor: Anna Mrowiec
Ostatnia modyfikacja: 25 września 2018 13:50, wykonana przez: Anna Mrowiec