25 września 2018
Ostatnie dni zgłoszeń kandydatów do plebiscytu Absolwent XXI wieku

Już od października będzie można wziąć udział w głosowaniu online w plebiscycie Absolwent XXI wieku. Dziesiątki osób będą się ubiegać o tytuł w sześciu kategoriach: sport, nauka, kultura, polityka, działalność społeczna i biznes. Kandydatów można zgłaszać do końca września.

Do tytułu Absolwenta XXI wieku mogą aspirować wszyscy, którzy ukończyli jedną z wyższych szkół na terenie województwa śląskiego po roku 1999. Poszukiwane są ciekawe osobowości, które prężnie działają w swoich miastach, rozwijają swoje pasje czy biznes. Projekt ma na celu promocję aktywnych zawodowo i społecznie osób oraz ich uczelni macierzystych.

Udział w plebiscycie jest bezpłatny, od uczestników wymagana jest jedynie zgoda na przetwarzanie danych i materiałów na ich temat.

Organizator z własnych środków przekaże 1 zł za każdy oddany głos w plebiscycie na fundację „Dziecięce Marzenia” z Bielska-Białej.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do końca września poprzez formularz zgłoszeniowy, który może wypełnić sam kandydat lub inna osoba za jego zgodą.

Wiadomość utworzona: 25 września 2018 06:58, autor: Anna Mrowiec
<listopad 2019>