21 września 2018
Kolejna edycja Międzynarodowej Konferencji „Nauki Społeczne i Techniczne”

VIII Międzynarodowa Konferencja „Nauki Społeczne i Techniczne – zakres współpracy na rzecz perspektyw rozwoju Przemysłu 4.0.” odbędzie się w piątek, 28 września w Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy ul. Banacha 7 w Gliwicach. Głównymi organizatorami są Wydział Mechaniczny Technologiczny, Kolegium Nauk Społecznych i Filologii Obcych, Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

Celem cyklicznie organizowanych konferencji pod hasłem przewodnim „Nauki społeczne i techniczne – zakres współpracy” jest integracja ponadnarodowego środowiska akademickiego, stworzenie możliwości prezentacji rezultatów badań, nawiązywania interdyscyplinarnej współpracy naukowej, wymiana myśli badaczy zainteresowanych zachodzącymi we współczesnym świecie zmianami. Tegoroczne wydarzenie poświęcone jest perspektywie rozwoju Przemysłu 4.0. w Polsce i za granicą.

W programie, obok wystąpień naukowych, dyskusja panelowa ekspertów, reprezentantów przemysłu, biznesu i instytucji publicznych.

Więcej informacji i szczegółowy program wydarzenia na https://www.polsl.pl/Wydzialy/RK/Strony/8_Konferencja_Nauki_Spoleczne_2018.aspx

Wiadomość utworzona: 21 września 2018 10:26, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 21 września 2018 10:27, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio
<wrzesień 2020>