21 września 2018
25% zniżki na publikacje w MDPI

Biblioteka Główna przypomina, że do 31 marca 2019 roku wszyscy pracownicy Politechniki Śląskiej mogą publikować swoje artykuły z 25% zniżką w czasopismach Multidisciplinary Digital Publishing Institute (MDPI).

MDPI to szwajcarska baza typu Open Access, w której można publikować artykuły odpłatnie lub nieodpłatnie. Artykuły są recenzowane przez zespół specjalistów. Politechnika Śląska jest członkiem MDPI i bierze udział w projekcie MDPI Institutional Membership Program. Członkostwo Politechniki daje autorom możliwość skorzystania ze zniżki za publikację w czasopismach odpłatnych.

Więcej informacji na stronie http://www.mdpi.com/

Wiadomość utworzona: 21 września 2018 07:20, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 21 września 2018 07:21, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio