3 września 2018
SafeDeepMining na Politechnice Śląskiej

W najbliższy wtorek i środę, 4 i 5 września, na Wydziale Górnictwa i Geologii  odbędą się spotkania w ramach europejskiego projektu edukacyjnego „SafeDeepMining”, realizowanego przy wsparciu finansowym EIT Raw Materials.

Wydział Górnictwa i Geologii  zaprasza na spotkanie informacyjne, dotyczące możliwości podjęcia nauki na studiach – kursie realizowanym w ramach projektu „SafeDeepMining”. Ukończenie kursu zapewni uczestnikom otrzymanie tytułu Certyfikowanego Międzynarodowego Inżyniera Górniczego, zgodnego z austriackimi zasadami akademickimi.

Spotkanie odbędzie się  w środę, 5  września, o godz. 9.00 w sali 450 na Wydziale Górnictwa i Geologii.

Organizatorem  wydarzenia jest Wydział Górnictwa i Geologii. Partnerami w projekcie „SafeDeepMining” są: Montanuniversitaet Leoben, Politechnika Śląska, TU BA Freiberg, Clausthal University of Technology, University of Pretoria (UP) Pretoria, KGHM Cuprum Ltd Research and Development Centre, GEODATA Group, Wolframbergbau Mittersill,  ZAMG – Government organisation with responsibility for weather forecasts and seismology.

Szczegóły na stronie Wydziału Górnictwa i Geologii.

Wiadomość utworzona: 3 września 2018 07:01, autor: Katarzyna Wojtachnio
<listopad 2019>