15 sierpnia 2018
Rekrutacja na studia podyplomowe

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe. W ofercie znajduje się 65 studiów, w tym całkowicie nowe, takie jak konstrukcje aluminiowe na Wydziale Budownictwa, produkcja klasy światowej – WCM oraz praktyczne aspekty metalografii stopów metali, ceramiki i kompozytów na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Metalurgii, a także menedżer CSR na Wydziale Organizacji i Zarządzania. Pierwszy nabór trwa do 28 sierpnia.

W ofercie studiów podyplomowych prowadzonych na  Politechnice Śląskiej nie zabrakło również kolejnych edycji studiów cieszących się stałym zainteresowaniem, w tym z obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy, górnictwa, technologii spawalniczych, a także architektury i gospodarki odpadami.

Pełna oferta dostępna jest na stronie rekrutacyjnej.

Wiadomość utworzona: 15 sierpnia 2018 21:29, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 15 sierpnia 2018 21:32, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio