27 lipca 2018
Nabór do projektu stażowego Technoparku Gliwice

Trwa rekrutacja do drugiej grupy projektu Technoparku Gliwice „Przyszłościowe technologie szansą na stabilną i pełnowartościową pracę dla absolwentów i studentów studiów niestacjonarnych Politechniki Śląskiej”, która rozpocznie swój udział już w sierpniu. Zachęcamy do udziału.

Organizatorzy zapraszają do projektu studentów studiów niestacjonarnych Politechniki Śląskiej, absolwentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, a także pragnących rozpocząć swoją karierę zawodową od interesującego stażu oraz uzyskania dodatkowych kwalifikacji.

W ramach projektu na uczestników czeka: trzymiesięczny staż wraz z comiesięcznym stypendium, możliwość zatrudnienia w firmie przyjmującej na staż, udział w bezpłatnych szkoleniach oraz kursie specjalistycznym wraz z zaświadczeniem uczestnictwa i certyfikacją, a także przyznane stypendium szkoleniowe oraz wsparcie coacha i doradcy zawodowego.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny tutaj. Formularz można dostarczyć do biura Technoparku Gliwice lub wysłać e-mail na adres: staze@technopark.gliwice.pl. Szczegóły pod nr. tel. 32 335 85 13.

Wiadomość utworzona: 27 lipca 2018 08:26, autor: Krzysztof Gurgul
<listopad 2019>