26 lipca 2018
Mądry wybór czasopisma: nie samymi wskaźnikami autor żyje
Biblioteka Główna - logo

Biblioteka Główna Politechniki Śląskiej zaprasza na bezpłatne szkolenie on-line pt. „Mądry wybór czasopisma: nie samymi wskaźnikami autor żyje”. Szkolenie odbędzie się we wtorek, 31 lipca, o godz. 12:00.

Szkolenie będzie trwało godzinę i poprowadzi je dr inż. Katarzyna Gaca-Zając, konsultant klienta Elsevier w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas szkolenia zostaną omówione zasady wyboru czasopisma do opublikowania pracy naukowej, parametry bibliometryczne, a także informacje, jak należy z nich korzystać. Ponadto zostaną przedstawione informacje, na co należy zwrócić uwagę przed wyborem czasopisma oraz jak to zrobić rozsądnie, korzystając z narzędzi dostępnych w bazie Scopus.

Formularz rejestracyjny jest dostępny tutaj.

Wiadomość utworzona: 26 lipca 2018 07:56, autor: Krzysztof Gurgul