23 lipca 2018
Ruszył II nabór na studia na Politechnice Śląskiej
II nabór na studia na Politechnice Śląskiej

Trwa II nabór na studia na Politechnice Śląskiej na rok akademicki 2018/2019. Na młodzież pragnącą studiować na jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce czekają miejsca na większości wydziałów. Ostateczny termin rejestracji i wniesienia opłat rekrutacyjnych mija 9 września. Zapraszamy na studia!

Na kandydatów na studia czekają wolne miejsca na 14 spośród 15 wydziałów Politechniki Śląskiej. Komplet studentów, którzy w październiku rozpoczną naukę na studiach stacjonarnych, ma już Wydział Architektury.

Trwający II nabór kandydatów na studia na Politechnice Śląskiej daje możliwość studiowania – zarówno w systemie dziennym, jak i zaocznym – na ponad 50 kierunkach obejmujących cały zakres działalności inżynierskiej, a także na kierunkach nietechnicznych. Młodzież zainteresowana nauką na Politechnice Śląskiej może rejestrować się w elektronicznym Systemie Obsługi Rekrutacji SOREK do 9 września. Tego dnia mija również termin wnoszenia opłat rekrutacyjnych.

Pełny wykaz kierunków na studiach I i II stopnia dysponujących wolnymi miejscami znajduje się w poniższych linkach: Harmonogram rekrutacji w ramach II naboru znajduje się tutaj.
W związku ze zmieniającą się liczbą wolnych miejsc, na skutek rezygnacji i rozpatrywanych odwołań, informacje o aktualnej liczbie wolnych miejsc na poszczególnych kierunkach dostępne będą w Wydziałowych Komisjach Rekrutacyjnych.

Wiadomość utworzona: 23 lipca 2018 08:24, autor: Krzysztof Gurgul
Ostatnia modyfikacja: 23 lipca 2018 19:59, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio