12 lipca 2018
Biblioteka uwalnia książki na lato!

Biblioteka Główna Politechniki Śląskiej na lipiec i sierpień proponuje pracownikom oraz studentom uczelni wypożyczanie księgozbioru, który do tej pory był osiągalny jedynie na miejscu w czytelniach.

Na wypożyczenie czekają m.in. publikacje z zakresu architektury, chemii, fizyki, matematyki, informatyki, budownictwa, konstrukcji maszyn, a także przewodniki turystyczne, które mogą się przydać podczas wakacyjnego wyjazdu. Wybrane książki można wypożyczyć na siedem dni.

Szczegółowe  informacje są dostępne w Bibliotece Głównej.

Wiadomość utworzona: 12 lipca 2018 13:54, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 12 lipca 2018 13:55, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio