4 lipca 2018
Wieczór otwarty Wydziału Matematyki Stosowanej już dziś

Wydział Matematyki Stosowanej zaprasza kandydatów, studentów, absolwentów i pracowników na wieczór otwarty. Już dziś dokładnie o godz. 18.18 w sali 401 budynku wydziału przy ul. Kaszubskiej 23 w Gliwicach na uczestników będzie czekać mnóstwo atrakcji.

Wydarzenie zostało zorganizowane z myślą o kandydatach na studia na kierunkach matematyka i informatyka, prowadzonych na Wydziale Matematyki Stosowanej. To doskonała okazja, aby zwiedzić laboratoria, porozmawiać z pracownikami oraz studentami wydziału.

W programie wieczoru przewidziano m.in. siedem informatyczno-matematycznych wyzwań, których szczegóły są objęte tajemnicą. Uczestnicy dowiedzą się wszystkiego na miejscu. Organizatorzy ujawniają jednak, że dla najlepszego zespołu przewidziana jest nagroda.

Rejestracja na wydarzenie jest dostępna tutaj.

Wiadomość utworzona: 4 lipca 2018 12:13, autor: Katarzyna Wojtachnio