3 lipca 2018
Wyróżnienie dla Instytutu Fizyki

Instytut Fizyki zajął pierwsze miejsce w kategorii szkół wyższych w konkursie na najlepsze stoisko podczas dwudziestych, jubileuszowych szkolnych prezentacji, które odbyły się w ramach Zabrzańskich Targów Edukacji.

Nagroda została wręczona podczas uroczystego podsumowania XX Jubileuszowych Zabrzańskich Targów Edukacji, które odbyło się 18 czerwca w Urzędzie Miasta w Zabrzu.

Gratulujemy!

Wiadomość utworzona: 3 lipca 2018 06:52, autor: Katarzyna Wojtachnio