2 lipca 2018
Konferencja BIN@Gliwice 2018 już dziś

Konferencja BIN@Gliwice 2018 rozpoczyna się dziś na Politechnice Śląskiej. Spotkanie będzie połączone z cyklicznym wydarzeniem Regionalnego Punktu Kontaktowego Politechnika Śląska – Projektożercy – i będzie trwało do wtorku, 3 lipca. Uroczyste rozpoczęcie konferencji odbędzie się o godz. 9.00 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym.

BIN jest to sieć łącząca świat uniwersytetów technologicznych ze światem biznesu zaangażowanych i wspierających tworzenie trwałego forum wymiany dobrych praktyk i możliwości w zakresie innowacji. Łączy je poszukiwanie środków i partnerów do innowacyjnych badań w międzynarodowych, międzysektorowych projektach, głównie H2020.

Celem konferencji jest połączenie partnerów z różnych dyscyplin i sektorów przemysłu. Prezentacje i dyskusje skupią się na bieżących wyzwaniach i rozwiązaniach w dziedzinie nauki i technologii, a także na współpracy partnerów i tworzeniu konsorcjów.

Szczegóły są dostępne na stronie wydarzenia.

Wiadomość utworzona: 2 lipca 2018 07:04, autor: Katarzyna Wojtachnio