28 czerwca 2018
Dzień Otwarty Instytutu Fizyki – „O fizyce po ludzku”

Już w najbliższy piątek, 29 czerwca, odbędzie się Dzień Otwarty Instytutu Fizyki Centrum Naukowo-Dydaktycznego, który został zorganizowany pod hasłem „O fizyce po ludzku”. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do Centrum Nowych Technologii przy ul. Konarskiego 22B w godzinach 8.30-15.30.

Dzień Otwarty Instytutu Fizyki to doskonała okazja dla tych, którzy są ciekawi świata i myślą o studiach technicznych na Politechnice Śląskiej. W programie m.in. pokazy eksperymentów fizycznych oraz robota przemysłowego. Uczestnicy będą mogli również zobaczyć, jak wyglądają pracownie studenckie i naukowe, w których od października będą prowadzone zajęcia dla studentów kierunku fizyka techniczna.

Wiadomość utworzona: 28 czerwca 2018 13:47, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 28 czerwca 2018 13:48, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio