26 czerwca 2018
Konferencja BIN@Gliwice 2018

Zbliża się konferencja BIN@Gliwice 2018, która odbędzie się 2 i 3 lipca w Gliwicach. Spotkanie będzie połączone z cyklicznym wydarzeniem Regionalnego Punktu Kontaktowego Politechnika Śląska – Projektożercy.

BIN jest to sieć łącząca świat uniwersytetów technologicznych ze światem biznesu zaangażowanych i wspierających tworzenie trwałego forum wymiany dobrych praktyk i możliwości w zakresie innowacji. Łączy je poszukiwanie środków i partnerów do innowacyjnych badań w międzynarodowych, międzysektorowych projektach, głównie H2020.

Celem konferencji jest połączenie partnerów z różnych dyscyplin i sektorów przemysłu. Prezentacje i dyskusje skupią się na bieżących wyzwaniach i rozwiązaniach w dziedzinie nauki i technologii, a także na współpracy partnerów i tworzeniu konsorcjów.

Szczegóły i rejestracja są dostępne na stronie konferencji.

Wiadomość utworzona: 26 czerwca 2018 12:51, autor: Katarzyna Wojtachnio