20 czerwca 2018
Politechnika Trzeciego Wieku już w sobotę

W najbliższą sobotę, 23 czerwca, odbędzie się ostatnie przed wakacjami spotkanie z cyklu Politechnika Trzeciego Wieku. Tym razem Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej zaprasza na wykład pokazowy „Silesian Green Power”, który poprowadzą Michał Sobek, Łukasz Grabowski oraz Anna Kiljan.

Wykład odbędzie się w budynku Wydziału Mechanicznego Technologicznego przy ul. Konarskiego 18A, w sali 36, w godz. 10.00-13.00.

Więcej informacji można uzyskać w Centrum Popularyzacji Nauki pod nr. tel. 32 237 18 54.

Wiadomość utworzona: 20 czerwca 2018 12:11, autor: Katarzyna Wojtachnio